בית חכם לפרטיים

מערכת בית חכם מאפשרת שליטה וניהול של מספר רב של מוצרי חשמל באופן מרוכז ונוח,כגון תאורה, מיזוג, מערכות בידור, מערכות אבטחה, תריסים ועוד.
השליטה נעשית דרך טלפון חכם, טאבלט, פאנלים קבועים ושלטים חכמים.
היתרון המובהק במערכת בית חכם הוא האפשרות להפעילה גם מרחוק (מחוץ לבית) וכך לשלוט בכל המערכות בו זמנית.
הבית החכם מאפשר נוחות ואיכות חיים מקסימלית ויכול לחסוך גם בחשבון החשמל.

 

3 סוגי מערכות בית חכם:

  1. מערכת בית חכם על גבי קווי תקשורת נפרדים – המומלצת ביותר, אך ניתן להתקינה רק בשלבי בנייה או שיפוץ של הבית מאחר ודורשת מערכת חשמל שונה ממערכת החשמל הרגילה.
  2. מערכת בית חכם על גבי קווי החשמל בבית – החלפת המתגים הקיימים בבית למתגים חכמים. התקשורת בבית עוברת על גבי גל קבוע של מערכת החשמל בבית. מערכת זו אמנם זולה יותר מהקודמת, אך היא איטית יותר ורגישה לניתוקים של מערכת החשמל המרכזית.
  3. מערכת בית חכם על רשת אלחוטית או גלי רדיו – החלפת המתגים הקיימים בבית למתגים אלחוטיים המתחברים לרשת האלחוטית של הבית או כאלה העובדים על גלי רדיו. מערכת זו יעילה, רמת הקרינה נמוכה עם שימוש בחיישנים, אך היא יחסית מוגבלת ועלולות לצוץ הפרעות בקליטה.

 

יתרונות ודגשים למערכת בית חכם:

שליטה וניתור בזמן אמת – מאפשר לדעת בכל זמן נתון מה מצב הבית מבחינת צריכת חשמל  ואילו מערכות פועלות. לדוגמא: באילו חדרים דולק האור / מזגן? כמה זמן דולק דוד החשמל?

נשארים מעודכנים – ניתן לקבל הודעות SMS על פעולות במערכות הביתיות כמו למשל נטרול מערכת האזעקה, הדלקת מערכת השמע וכד’.

שליטה על המערכות ממספר אמצעים הזמינים ונגישים לנו כגון סמארטפון, טאבלט, פאנל קיר ומחשב אישי. הדבר יקל על חיי דיירי הבית, שלא יצטרכו לחפש שלט אחד בכל הבית ויוכלו לשלוט על המערכת בכל רגע ומכל מקום בבית.

מערכת דינאמית וקלה לשימוש – יש לוודא כי ממשק המערכת נוח וקל לנו לשימוש וכמו כן ניתן להוסיף לה בקלות מכשירים ומצבים נוספים.

אסתטיקה ופשטות – נפרדים מאוסף השלטים האינסופי ומהמבחר הגדול והמבלבל של המתגים ועוברים למפסקים יפים ואלגנטיים, קטנים ופשוטים לשימוש ולשליטה באמצעות טלפונים ושלטים חכמים.

רוצים להקים תשתיות או לשדרג את ביתכם לבית חכם?

צוות LEVEL1 ישמח לעמוד לשירותכם  בכל שאלה או התייעצות ללא התחייבות.

דברו איתנו עוד היום!

נשמח לשמוע מכם

אנו פועלים תמיד בכדי שתהיו מחוברים ובטוחים בכל זמן ובכל מקום.

תוכלו גם למלא את הטופס המקוון שלנו אם אתם מעוניינים ללמוד עוד.

04– 6046160

צרו קשר
צרו קשר

04– 6046160

נשמח לשמוע מכם

אנו פועלים תמיד בכדי שתהיו מחוברים ובטוחים בכל זמן ובכל מקום.

תוכלו גם למלא את הטופס המקוון שלנו אם אתם מעוניינים ללמוד עוד.

צרו קשר
צרו קשר