התקנת מערכות מחשוב לעסקים וחברות

המחשב הוא ללא ספק לב ליבו של כל עסק וכל ארגון. רוב הפעילות של הארגון מתקיימת למעשה במחשב וללא ניהול תקין של כל מערכות המחשבים העסק לא יכול להתקיים בשנת 2020.

 

אנו בLEVEL1 מציעים מגוון פתרונות מחשוב לעסקים. מטרת מערכות המחשוב לייעל את העסק ולאפשר לו לצמוח, בעוד הלקוח יכול להתפנות לניהול העסק בראש שקט. הקמת תשתית המחשוב חשובה ביותר, ולכן יש לבחור בתוכנות המקצועיות ביותר, שיאפשרו לכם ליהנות מעסק יעיל ולחסוך בזמן ובעלויות. חלק מהתוכנות המדוברות הן: ,Office 365, Google Apps, דוא”ל, תוכנות גרפיות וכן עוד מגוון מערכות כגון מערכות לניהול מלאי, ניהול משכורות, ניהול עובדים, מערכות בילינג ועוד.

 

בנוסף לתוכנות מחשב יעילות, העסק שלכם חייב תשתית איכותית, שתתאים לאופיו ותהיה מותאמת לצורכי העלויות השונות שלכם.הקמת תשתית מחשוב כוללת גם רכישת ציוד היקפי מתאים, התקנת ארונות תקשורת, חיווט, התקנת מתגים, מתן תמיכה ושירותי ייעוץ, הקמת מערכות גיבוי מרוחקות, הפעלת מוקד תמיכה טכנית, טכנאי שטח ועוד.

 

תחזוקה שוטפת של תשתיות מחשוב

בעוד הקמת תשתית מחשוב הינה חשובה, התחזוקה השוטפת של התשתית חשובה לא פחות. בתום התקנת מערכות המחשוב, נשמח לקשר אתכם עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, עימם אנו עובדים בשיתוף פעולה לאורך זמן. הם ינהלו עבורכם את תחזוקת מערכות המחשוב, יסייעו במניעת תקלות עתידיות ויבצעו ניטור וגיבוי בלתי פוסק של התוכנות, המידע והתשתיות. נעשה הכל כדי שתוכלו להתנהל בראש שקט ובטוח.

לLEVEL1 ניסיון רב בתכנון והתקנת מערכות מחשוב לחברות גדולות ועסקים קטנים.

הצוות המיומן שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בהתקנת מערכות המחשוב של ארגונכם.

לקבלת מידע נוסף, צרו עימנו קשר עוד היום!

נשמח לשמוע מכם

אנו פועלים תמיד בכדי שתהיו מחוברים ובטוחים בכל זמן ובכל מקום.

תוכלו גם למלא את הטופס המקוון שלנו אם אתם מעוניינים ללמוד עוד.

04– 6046160

צרו קשר
צרו קשר

04– 6046160

נשמח לשמוע מכם

אנו פועלים תמיד בכדי שתהיו מחוברים ובטוחים בכל זמן ובכל מקום.

תוכלו גם למלא את הטופס המקוון שלנו אם אתם מעוניינים ללמוד עוד.

צרו קשר
צרו קשר