רשת אלחוטית לפרטיים

רשת היא חיבור של מספר מכשירי קצה, כלומר מכשירים אשר יכולים להתחבר לאינטרנט כגון מחשבים, מחשבים ניידים, סמארטפונים ואפילו קונסולות משחקים וקוראים אלקטרוניים.

 

רשת ביתית כוללת שני מרכיבים עיקריים:

חברת תקשורת (ספקית) המספקת חיבור לרשת האינטרנט לצורך כתובת IP (כתובת ייחודית למחשב) המאפשרת יצירת קשר עם שרתים ומחשבים רבים בכל מקום בעולם, לרבות עם ספקיות  שירותי אינטרנט רבות.

תשתית – חברת תקשורת כלשהי המספקת ומנגישה את החיבור הפיזי אל הספקיות השונות מהן ניתן לבחור כגון: בזק, הוט וחברות סלולר המספקות גם שירותי אינטרנט ביתי.

 

אם בעבר התבצע החיבור לרשת בעזרת כבל רשת, כיום הוא מתבצע בטכנולוגיית Wi-Fi – רשת אלחוטית שאינה מחייבת תשתית פיזית. חיבור אל הרשת הביתית באמצעות רשת האותות האלחוטית מאפשר גישה חופשית וישירה אל רשת האינטרנט.

 

הרשת הביתית האלחוטית מהווה ערובה לשמירה ולהגנה על מידע חיוני. בהעדר כבל פיזי, היא לא חשופה למגעים שונים, לרבות חבלה מכוונת ומתוכננת. כמו כן, הרשת מאפשרת צילום מסמכים והדפסתם במדפסת הביתית. מטרת הרשת האלחוטית אינה בהכרח חיבור לאינטרנט, על אף חשיבותה העליונה, ויש מי שמסתפקים בעיקר ביכולת ההתקשרות של מכשירים המחוברים לרשת הביתית זה עם זה.

 

בהיעדר קליטת Wi-Fi בביתכם, קיימים כיום מגוון מוצרים איכותיים הבונים עבורכם מעטפת תקשורת אלחוטית חכמה, שתעקוב אחרי מכשירכם גם כאשר אתם נמצאים בקומה העליונה של ביתכם ולאחר מכן יורדים לקומת הקרקע. המערכת תעקוב אחריכם ותשאיר אתכם מחוברים תוך ניתוח ובדיקה היכן האות החזק ביותר אליו כדאי להתחבר.

לצוות LEVEL1 הניסיון והידע הדרושים בהקמת רשת אלחוטית המותאמת למידות הלקוח הפרטי, הן באיכות והן במחירים אטרקטיביים.

תופתעו לשמוע על מגוון הפתרונות הקיימים כיום, אותם נשמח להעמיד לרשותכם.

נשמח לשמוע מכם

אנו פועלים תמיד בכדי שתהיו מחוברים ובטוחים בכל זמן ובכל מקום.

תוכלו גם למלא את הטופס המקוון שלנו אם אתם מעוניינים ללמוד עוד.

04– 6046160

צרו קשר
צרו קשר

04– 6046160

נשמח לשמוע מכם

אנו פועלים תמיד בכדי שתהיו מחוברים ובטוחים בכל זמן ובכל מקום.

תוכלו גם למלא את הטופס המקוון שלנו אם אתם מעוניינים ללמוד עוד.

צרו קשר
צרו קשר