תשתיות תקשורת לפרטיים

תשתיות תקשורת הפכו לצורך מהותי בכל בית, הרבה לפני שפרצה הקורונה והעמיסה על האינטרנט הביתי את העבודה של בני הזוג ואת לימודי הזום של הילדים.

כיום, כל דבר שאנו רוצים נמצא ברשת האינטרנט ואין כמעט יום שאנו לא מבצעים פעולה כלשהי דרך הסמארטפון, המחשב והרכב. לכן, חשוב להשקיע בתכנון תשתיות תקשורת יציבות ואיכותיות. לכן יש להתייחס למספר פרמטרים חשובים:

סוג הרשת – תשתיות תקשורת צריכות להכיל את כל התנועה והתעבורה באינטרנט. על מנת לעשות זאת יש להתאימן לסוג הרשת. לקוחות רבים נוטים לבחור בדרך כלל תשתית וספק אינטרנט לפי שיקולי מחיר, אך לעיתים כדאי לקחת בחשבון את קצב העברת הנתונים ורמת המקצועיות בתכנון והתקנת התשתית.

אופי השימוש – בכל בית משתמשים ברשת האינטרנט באופן שונה. ישנם אנשים שגולשים ברשת על מנת לעקוב אחר תכנים בלבד, ולעומתם אחרים שמבצעים הורדות והעלאות באופן אינטנסיבי ועל בסיס יומי. לפיכך, מומלץ שהיקף השימוש באינטרנט יתאים לסוג התשתית ולקבוע בהתאם את ההשקעה הכלכלית והתכנון. 

כמות המחשבים בבית – ככל שכמות המחשבים גדולה יותר, כך עולה הצורך בתשתית תקשורת מאסיבית המסוגלת להתמודד עם עומסים. את תשתית התקשורת יש להתאים לכמות המחשבים הנייחים והניידים בהם משתמשים בבית והתייחסות לצרכים בעתיד. כמו כן, צריך להביא בחשבון את פערי השימוש במחשבים בין הורים וילדים.

הפעולות הנפוצות בתכנון תשתיות תקשורת לבית הן חיבור של נקודות קצה, בנייה ותכנון של ארון תקשורת, בדיקות לסיבים אופטיים, התקנת ציוד הקצה וסוגי מחשבים ובנייה של רשתות אלחוטיות מאובטחות. פעולות אלו תלויות בפרמטרים רבים ולכן דרוש בעל מקצוע מנוסה ומעודכן לתכנונן.

יתרונות בהתקנת תשתיות על ידי חברה מנוסה:

אפיון צרכים מקדים של הלקוח.

תכנון תשתיות בהתאם לאפיון הצרכים וופרישתם בפועל.

תחזוקה שוטפת וזמינה לאורך זמן.

חסכון במשאבים (זמן, כוח אדם, כסף)!!!

לנו בLEVEL1 ניסיון רב בתכנון והתקנה של תשתיות תקשורת לחברות גדולות, עסקים ובתים פרטיים. 

נשמח להיות שותפים בתכנון והקמת תשתיות תקשורת איכותיות בביתכם!

04– 6046160

נשמח לשמוע מכם

אנו פועלים תמיד בכדי שתהיו מחוברים ובטוחים בכל זמן ובכל מקום.

תוכלו גם למלא את הטופס המקוון שלנו אם אתם מעוניינים ללמוד עוד.

צרו קשר
צרו קשר

נשמח לשמוע מכם

אנו פועלים תמיד בכדי שתהיו מחוברים ובטוחים בכל זמן ובכל מקום.

תוכלו גם למלא את הטופס המקוון שלנו אם אתם מעוניינים ללמוד עוד.

04– 6046160

צרו קשר
צרו קשר