אז מהו בעצם בית חכם? בית המנוהל בשליטה מרחוק, כזה שלא מצריך מכם להגיע עד למפסק של התאורה, לשלט של המזגן או לכפתור של התריסים.  מערכת בית חכם שיודעת לבנות עבורכם תכניות קבועות מראש לפי צורכיכם והכל בכדי שתרגישו שהבית מותאם אליכם ולא אתם אליו.

  בית חכם מאפשר להדליק מרחוק את המיזוג בדיוק בזמן עוד לפני הגעתכם ולשמור על הטמפרטורה בתוכו לפי העדפה שלכם. כמו כן, ידע לסגור ולפתוח את התריסים החשמליים בזמנים מסוימים, תלויי עונת השנה וכמובן העדפה שלכם לחיסכון מקסימלי באנרגיה ונוחות שלכם. אין יותר תאורה שנשכחה, בית חכם יכול לשלוט בכיבוי, הדלקה ועוצמת האורות בבית מרחוק. אין סוף אפשרויות ודוגמאות לעוד דברים חיוניים שבית חכם יכול לעשות, המטרה היא אחת, לנצל את המערכת הבית החכם לטובתכם מרחוק ובצריכת אנרגיה נמוכה.

  מערכת החשמל החכם מחליפה את כל המפסקים בבית במפסקים מעוצבים וחכמים היכולים לשלוט בכל דבר בבית, בנוסף השליטה על הבית באמצעות מכשיר סמארטפון שלכם ומחשב מרחוק. זהו יתרון שאין שני לו כך שלמעשה אתם מדברים עם ביתכם בכל שעה שתרצו, ומתאימים אותו אליכם כשתחזרו הביתה.

בתים חכמים מתחילים להופיע כפטריות אחרי הגשם ולא ירחק היום כי מערכות בית חכם יהפכו ל built-in בכל בית בישראל. ביום שחווים את הנוחות שבבית חכם  קשה מאוד שלא לבחור להתקין כזה בביתכם.

עם הזמן פישטו את תצורת הבית החכם וכיום ניתן למצוא חברות רבות המציעות מוצרי בית חכם בתקשורת Wi-Fi, כלומר המוח של המערכת מחובר לקו תקשורת ושאר האלמנטים, המפסקים מדברים עם המערכת דרך ה Wi-Fi . האם לבחור במערכת אלחוטית או בית חכם מלא (תכנון לוח חשמל ייעודי) זו שאלה של עלות, כאן נכנסת העדפה האישית שלכם. כמובן שמערכת בית חכם זולה יותר כמערכת אלחוטית ממערכת קווית מלאה עם לוחות חשמל ייעודי שכן היום רוב מערכות הבית החכם האלחוטיות צריכות להתנהל כבית חכם לכל

דבר עם מגוון פיצ'רים חכמים.

אנחנו כאן כדי לייעץ, להתאים, לתכנן ולבצע את המהפכה של ביתכם לחכם, כל מה שאתם צריכים זה להחליט עד כמה "חכם" אתם רוצים אותו ומה התקציב אותו תרצו להשקיע בהתחשב בחסכון האדיר לטווח הארוך והנוחות שמערכת זו מספקת לכם.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment